Back to top
  /  Mocowanie

Mocowanie

Ręcznie robione kokardki do włosów są dostępne w trzech różnych dopasowaniach. Możecie wybierać spineczki, gumeczki lub opaski bezuciskowe. Polecamy zapoznać się z naszymi rekomendacjami i wybrać mocowanie w zależności od rodzaju włosów przyszłej właścicielki kokardki. Poniżej przeczytacie więcej na temat każdego z dopasowań, jeśli jednak macie jeszcze pytania i chcielibyście skonsultować się przed zakupem, zapraszamy do kontaktu. Polecamy kontakt poprzez wiadomość prywatną na jednym z portali: Facebook lub Instagram! Odpowiadamy ekspresowo w ciągu dnia – wspólnie wybierzemy najlepszą opcję!

Spinka

Klasyczne mocowanie ręcznie robionych kokardek, czyli spineczka, jest dostępne w dwóch rozmiarach – 4 cm lub 3,5 cm długości. Może być zamocowana na nich każdy wzór kokardki. Na zdjęciach prezentujemy rodzaj spineczki, a także naszą małą klientkę Marysię z kokardką zamocowaną na spineczce.

Gumka

Gumeczki polecamy szczególnie do cieńszych włosków. Idealnie sprawdzą się także dla czworonożnych przyjaciół. Wielkość dopasowujemy do rozmiaru kokardki. W zależności od wzoru gumeczka może być biała, czarna lub różowa. Kokardkę na gumeczce prezentuje Klara.

Opaska

Opaski bezuciskowe, które na zdjęciu prezentuje Pola, to idealne rozwiązanie dla najmłodszych klientek. Choć dobrze czują się w nich też kilkuletnie dziewczynki. Pięknie wyglądają na nich zarówno kokardki w rozmiarze standard, jak i mini. Dostępne w kolorze: beżowym, białym, czerwonym, różowym i czarnym.

Ponad 70 wzorów

Sprawdź wzory So Lovely!

Znasz już rodzaje mocowania naszych ręcznie robionych kokardek, dlatego teraz poznaj wszystkie wzory! Mamy dla Ciebie przeszło 70 propozycji w wielu różnych kolorach.